Kelt

Jaká sluchátka použít, abych to slyšel jen já a ne okolí?

Sedím u počítače, poslouchám hudbu, mám sluchátka Sony, která zakrývají uši. A manželka vedle říká, že to slyší. To, že sluchátka jsou zapnuta přes jack, dodávám. Mám i špuntová sluchátka a na trhu je velký výběr sluchátek. Jsou nějaká sluchátka, která fungují tak, že osoba sedící 50 cm od osoby se sluchátky a poslouchající hudbu nic neslyší? Prosím o tip. Děkuji.

Nejlepší odpověď
dubraro

Měla by to být cirkumaurální uzavřená sluchátka. Nejlépe zajít do specializovaného obchodu a vyzkoušet.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že zvenčí jsou sluchátka slyšet ať už to jsou pecky, otevřená nebo uzavřená, Zvlášť při zvýšené hlasitosti. Třeba by pomohlo dát si pecky a přes ně tlumiče hluku jako Otík z Vesničky…

Emefej

Použij sluchátka označená jako „uzavřená studiová“.

elkon

Ubrat „Volume“.

led

Pokiaľ môžete použiť Bluetooth doporučujem sluchadlá na lícne kosti https://cdn.myshop­tet.com/usr/www­.lapert.sk/user/shop/big­/410779_177485-1-bluetooth-sluchatka-na-licni-kosti-k1917.jpg?618caaa9
Je to praktické, pretože uši môžu naďalej sledovať okolie a zvuk z počítača sa prenáša pomocou chvenia kostí pred ušami. Možno ste takéto používania sluchadiel pred ušami videli u mnohých zvukároch, netlačili a pritom ich nositelia počuli.