Avatar uživatele
Kelt

Jaká sluchátka použít, abych to slyšel jen já a ne okolí?

Sedím u počítače, poslouchám hudbu, mám sluchátka Sony, která zakrývají uši. A manželka vedle říká, že to slyší. To, že sluchátka jsou zapnuta přes jack, dodávám. Mám i špuntová sluchátka a na trhu je velký výběr sluchátek. Jsou nějaká sluchátka, která fungují tak, že osoba sedící 50 cm od osoby se sluchátky a poslouchající hudbu nic neslyší? Prosím o tip. Děkuji.

Zajímavá 0 před 872 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Měla by to být cirkumaurální uzavřená sluchátka. Nejlépe zajít do specializovaného obchodu a vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že zvenčí jsou sluchátka slyšet ať už to jsou pecky, otevřená nebo uzavřená, Zvlášť při zvýšené hlasitosti. Třeba by pomohlo dát si pecky a přes ně tlumiče hluku jako Otík z Vesničky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Použij sluchátka označená jako „uzavřená studiová“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ubrat „Volume“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ môžete použiť Bluetooth doporučujem sluchadlá na lícne kosti https://cdn.myshop­tet.com/usr/www­.lapert.sk/user/shop/big­/410779_177485-1-bluetooth-sluchatka-na-licni-kosti-k1917.jpg?618caaa9
Je to praktické, pretože uši môžu naďalej sledovať okolie a zvuk z počítača sa prenáša pomocou chvenia kostí pred ušami. Možno ste takéto používania sluchadiel pred ušami videli u mnohých zvukároch, netlačili a pritom ich nositelia počuli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek