Bramboura

Jaká se provádí vyšetření k vydání zdravotního průkazu?

Obyčejný ,,zdravotní průkaz'' pro manipulaci u potravin a podobně. A je třeba jít k vyšetření na lačno?

Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
zzzzz

Mě se lékař jen zeptal „jste zdravá?“ a průkaz mi dal.

Další odpovědi
JJp

Neboj se toho 🙂 Aspoň budeš mít jistotu, že jsi zdravý/á, hodně zaměstnavatelů to vyžaduje.

johana 56

Pro vydání průkazu jsou nařízeny laboratorní odběry krve,moči,sliz­nice,stolice a RTG plic.Průkaz je vyžadován po každém pracovníku v potravinářském průmyslu bez ohledu na pracovní zařazení (je jedno,zda dochází k přímému styku s potravinou ve výrobě,nebo manipulaci s již hotovými a balenými výrobky).

anonym

Je možné, že ti lékař průkaz vydá na základě údajů v kartě.
Taky je možné, že tě pošle na vyšetření krve a moči a stěrů z krku a konečníku.
😉
Podle toho, jak je pečlivý.