Nelča Mys

Která rasa psa je vám nejmilejší?

máme doma Výmarského ohaře jestli chcete vidět fotky našeho Nera ( Nero)

napište si o to na email nela.mys@seznam.cz a já vám to na ten email pošlu do 2 dnů

jaká rasa psa je pro vás nejmilejší ????

HLASUJTE V ANKETĚ O NEJMILEJŠÍHO PEJSKA DÍKY NELČA

Nejlepší odpověď
klumprt

labrador

Z nabídnutých se mi líbí nejvíce labrador. Výmarský ohař taky vypadá velmi sympaticky. Moje základní pravidlo je, že pes má vypadat jako pes. S jorkšírama, buldočkama, čivavama a pudlíkama na mě nechoďte. To by mi do baráku nesmělo. Nejvíce mojí představě psa odpovídá německý ovčák. Měli jsme dobrmana v hnědé barvě (získali jsme ho lacino, tyhle „mutanty“ moc lidi nechtějí) a ten byl úplně zlatý. Takový domácí mazel a přitom zahradu střežil jako pravý bojovník. Mám rád i křížence, to bývají někdy moc hezcí a hodní psi. Z těch „ostřejších“ plemen se mi líbí ještě rotvajler.

Další odpovědi
redy

jiná rasa

Jedině doga je to můj miláček 🙂
Až budu stařenka stařičká, tak si pořídím čivavu 🙂

Elk

labrador

Labrado, ale to je proto, že je teď našim členem klanu. Jinak nepreferuji žádnou rasu. Kdysi se mi moc líbila kollie, vlčák. Ovšem Bohouše bych doma nechtěl.

johana 56

jiná rasa

Rotvajler.
Výborný hlídač,super kamarád,prostě miláček.
Také border kolie a vlčák.

anonym

kříženec

Mám raději ty vořechy,šlechtěná plemena jsou některá moc náročná,trpí více zdrav.problémy díky stálemu přešlechťování.
Myslím,že voříšek je ideální.Fotky pošly,rád se podívám.

gecco

jiná rasa

Já nejsem v jídle nijak extrémně vybíravý, sním ´cokoli´…
😁

ReHu

kříženec

.

Drap

jiná rasa

A neni jen jedna rasa. Z uvedených však žádná.

Luxx

jiná rasa

pitbull, staford, rotvajler, dobrman

isteron

jiná rasa

jáára

jiná rasa

Sheltie

WoIfy

jiná rasa

Mustang

jiná rasa

carrera

jiná rasa

arachis

jiná rasa

Baru.kon

teriér

Katy Veren

labrador

elinka2356

jiná rasa

jorksir

tazatelka

teriér

PetrXY

jiná rasa

Mě je to jedno. Já jím vše.

Adidaska

jiná rasa

Co takový Zlatý retrívr?

Nelča Mys

nápodobně čivava a ostatní prcci jsou sice rostomilí ale už to moc není pes 😁

Nelča Mys

😁 gecco gecco

anonym

Geccon to určitě pochopil po svém,on ty psy jí pořád.

Nelča Mys

😁 gecco gecco