Sabeth

Jaká práce je do budoucna jistá ?

Nejlepší odpověď
anonym

Porodník/ce a pohřebák/čka…
😉
V žádném oboru není jistota zaměstnání pro všechny, žádná práce není jistá.
Navíc se situace na pracovním trhu mění vždy co několik let, tak 5–10, vždy poté, co školy vychrlí dostatek absolventů momentálně (nej)žádanějšího oboru – kdežto tvé setrvání se bude počítat na desetiletí (40–50 let).

Další odpovědi
Mirdas

Nemá cenu se trápit s touto otázkou, neboť zda si budete vybírat práci podle tohoto měřítka, může se stát že mezi prací budete jen pendlovat a všude budete začínat s průměrnou kvalifikací.
Dělejte co Vás baví, na co máte talent a v tom oboru se snažte najít cestu a prosadit se.
Není to jednoduché, ovšem jde to.

Držím palce.

led

Pracovník odpadového hospodárstva – likvidátor odpadu
Po každej ľudskej činnosti ostáva určitý odpad, ktorý treba separovať a nepoužiteľné zložky z neho likvidovať.
Biologický odpad po živočíchoch sa dokáže postupom času likvidovať sám. Tak už to v prírode chodí…

zjentek

žádná ..pro obživu bude důležité mít kus svý země a makat na něm :o
Doplňuji:
ovšem elita bude mít vždy vyšší šance k přežití ..dokud budeš elitu protěžovat :o

Drap

Politika, pokud se dobře chytneš. Pokud jsi běžný občan, tak jistého neni a nebude nic.

anonym

Hospoda a jídelna jsou dva obory, které jsou jisté. Tedy pokud někdo nešvihne atomovku, to by byli pohřebáci a porodníci zbyteční!

Sarrow

Programátor ;)

Bičiště

Žádná. Každá práce má stejné šance býti jistou či nejistou. Když se všichni vrhnou na „jistou“ práci, (pohřebnictví, programátorství, atd.) stane se tato práce z důvodu převisu nabídky nejistou. Vystihl to Mirdas – snaž se, využij svůj talent, pracuj poctivě kdekoliv, a tvá práce se stane ne jistou, ale jistější. Ani pohřebnictví nezajišťuje jistotu, jisté je jen to, že tato profese nezanikne, ale jistotu ti nedá ani v tomto oboru nikdo.

gagaga

chleba a rohliky se budou kupovat porad..
tak snad pekarku :)

  • iv-