pusinka50

Obecně všechna plnokrevná a temperamentní plemena, např.:araby, anglické plnokrevníky

Miluji koně a nad jejich ušlechtilou krásou se mi tají dech pokaždé, když je někde zahlédnu. Být to možné, mám farmu a chovnou stanici koní a jezdím na nich s větrem o závod.

Další odpovědi
Natee

Obecně všechna plnokrevná a temperamentní plemena, např.:araby, anglické plnokrevníky

Nemám možnost přicházet s koňmi do styku, a tak volím pouze podle vzhledu – elegantní Arabský plnokrevník. O chování a charakteru plemene nemám moc velké informace.

MILAN1961

Těžké koně, např.:shirské koně, noriky...

asi 10let jsem stahoval v lese dřevo a tam jsem si je zamiloval,jinak jsem stahoval s pivovarským valachem

LaDy MuSiC

Primitivní plemena typu Kůň Przevalského, Tarpan, Konik...

Moc se v plemenech nevyznám.
Líbí se mi všechny koně, ať už jsou jakýkoliv. Myslím, že všechny člověku dobře z určitého hlediska rozumí. A pak už tolik nezáleží na vzhledu. Spíš na tom co má kůň v sobě a v čem je dobrý.

Illines

Obecně všechna plnokrevná a temperamentní plemena, např.:araby, anglické plnokrevníky

Araby A – dostihove

VampGirl

Obecně všechna plnokrevná a temperamentní plemena, např.:araby, anglické plnokrevníky

Třeba arabové se mi líbí vzhledově (ne ti přešlechtění…) Ale líbí se mi všechna plemena koní. Co se týká charakteru, jsem běžně ve styku s anglickými plnokrevníky a českými teplokrevníky – každý kůň je originál. :) Jeden anglický plnokrevník je hroznej mazel a lenoch a druhý zase strašně aktivní, živý a když s ním pracuju musím dávat mnohem víc pozor. Chvíli v klidu nepostojí. :D