jahudka_vlm

Jaká jsou pravidla pro převoz Jorkšíra v autě?

Nejlepší odpověď
Drap

Pravidla jsou stanovena. Pokud chcete vyhovět všem předpisům a neporušit zákon máte tři možnosti.
1, Pokud máte kombi, tak vzadním prostoru. Prostor ale musí být od cestujícíchoddělen pevnou zábranou.
2. V přepravní kleci,
3.pes musí být připoután nakrátko k bezpečnostní­mu pásu.

Další odpovědi
Deli

Menší pes by měl být umístěn v přepravce.

Musí být uvázán na vodítku a běžet vedle auta po levé straně.

slad08

Kdysi jsem o nějakých pravidlech slyšel, ale už si nevzpomínám.
Já mám taky Yorksheera a v autě ho vždy vozím normálně na sedadle, jen pod něj dám nějaký hadr a by neumazal sedačku a to je vše.
Možná bych doporučil vozit s sebou jeho pas, ale já sám nevím kam jsem ho už dal.
Existují také psí bezpečnostní pásy.

Deli: dobrý nápad, ale myslím že by pes v přepravce nevydržel, není to kočka.