Jaká jsou pravidla a jaký je celkový průběh tradičního pouličního běhu s býky?

Se prvně někde v ulici rozběhne hluk lidí a hned za nimi se vypustí pár býků? Vyhraje ten kdo se býkům někde po cestě ztratí z dohledu nebo ten který doběhne až do „cíle“? Má to nějaký cíl?

O co se tam vůbec hraje?

Odpovědi
Drap

Má to jediný cíl, nenechat se zranit. A to je současně i výhra.