dust8

Jaká jsou nepsaná znamení, které dívky udělají či mají, když si přímo říkají o sex, ale mají ostych to říci nahlas?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tahle entita si říkat nemusí, kouká jim to z očí! Také zanechává mokrou stopu, jasná znamení 🤷‍♂️

Další odpovědi
aliendrone

Eh, znamení… OPTIMISTO! Ony se tím často nezdržují. Jedna za záhad vesmíru – JAK dokáže takové nanicoidní stvořeníčko ZNÁSILNIT chlapa? Kde tu sílu berou, když ani zpravidla neunesou lehoučkou záclonu k jejímu zavěšení na gárnyž? :)

Prostě tě bezohledně popadnou (NEMUSÍ to být za ruku!) a dělají si s tebou co chtějí! ;) :D