soska

Jaká je vaše největší touha, sen nebo cíl?

Nejlepší odpověď
Rokio

Stát se bohatým člověkem.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že mám své sny a touhy. Ovšem nevidím žádný důvod, proč je zveřejňovat. Nikomu to k ničemu nemůže pomoci. Raději si zachovám své soukromí.

annas

Zkuste se podívat do archivu, Otázek na stejné či podobné téma je v archivu několik stránek.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=touha%20%C4%8Di­%20c%C3%ADl%20

Několikrát jsem odpovídala, takže jen něco.

Cíl – žít a nechat žít

Sen – jedno přání, které se mně zatím nesplnilo. Je to krásné snít, protože až se přání splní, už neexistuje.

Touha ? – Stručná otázka, na niž není odpověď. Proto očekávat, až se touha naplní.

Lgee

Být svobodný a bez "okovů"na nohou.

Ametyst

Nemuset “bojovat”, ale v klidu žít. Copak to jde?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.