Pleszew

Jaká je vaše nejhorší zkušenost s pokrytectvím?

Jenom bych rád řekl, že nezáleží jestli se jedná o nějakou společenský známou osobnost nebo někoho vaše známého a pod.

Odpovědi
Kryšpín

Když se kapitalisté při budování kapitalismu chovají jako socialisté a rozdávají na nepravém místě.

ivzez

Tento web.

Někteří uživatelé opakovaně porušují pravidla nebo místo správných odpovědí píší své nepodložené domněnky či dohady, případně odpovědí podle jiné země, ale místo aby se zamysleli nad svým jednáním, nadávají adminovi, mazálkům…

Ametyst

Při hledání práce například- na každém kroku.

dudu

Chování marketů v cenové politice – deklarují markantní slevu zboží a přitom stále mají i 100%-tní marži.

FlAsh_7

Když ti prodavačka řekne kolik budeš platit.

nyjono

dudu, to je jasný, protože původní marže bývá třeba i 300%.