Rokio

Jaká je vaše NEDROGOVÁ závislost?

Bez čeho byste nedokázali žít? Při vaší odpovědi se můžete inspirovat těmito příklady: procházky lesem, sport, vzdělání, počítač, knihy atd.

poznámka: Nepište sem ty věci, na kterých je závislý úplně každý člověk, jako je například kyslík, voda apod.

Já sem například závislý na chození do školy (teoretické vyučování přímo zbožňuji) a na PC.

Nejlepší odpověď
Kepler

Žádná závislost není taková, abych bez ní nedokázal žít. Ale když „nedrogová“, tak odpovědi.cz. Někdy je tu vážně prča.

Další odpovědi
anonym

Za mladších let to byl sex.A jak se zpívá v písni..DNES UŽ NÁM TO NEJDE JAK NÁM TO ŠLO DŘÍV, tak dnes už je to jen káva, pivo a dobré jídlo.PC VYMĚNÍM za husičku, kachničku, jitrničky, tlačenku s cibulí apod.

Lgee

Porno.

Kulpix

Jako vášnivý bubeník, stále klepu nohama,prastama, nebo třebas tužkou.
Někdy to dojde tak daleko, že mě občas musí někdo uklidnit(hlavně ve škole), že přes moje prstové sólo není slyšet vyučujícího 😛.

Drap

les a tabák.