nikolqa.o

Jaká je trvanlivost kysličníku?

Dobrý den,

zajímalo by mě, jaká je trvanlivost kysličníku? Ptám se proto, že děda má tržnou ránu na noze a nalil si na ni přes 20 let starý kysličník i přes to, že jsme mu říkali, aby to nedělal. Děda si ale stojí za tím, že dokud šumí, tak je dobrej.

Děkuji.

No ten starý už jsme vyhodili a na koupi nového se babička chystá zítra. A popravdě, já bych si ten kysličník na ránu nedala. Stojím si za doma naloženou lilií. :D

Nejlepší odpověď
gecco

Deda ma pravdu – „dokud sumi, je dobrej“…
😉
Predpokladam tedy, ze mas na mysli peroxid vodiku a ten byl v uzavrene lahvi…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Je to tak, dokud šumí, desinfikuje. Ale 20 let je dost, určitě to vyhoďte a kupte nový.

lexx

za pár měsiců je z peroxydu neškodná vodička, kup si novej v lékárně, jsou to korunové věci a schválně si přečti trvanlivost přípravku co je na obalu uvedena

kablik

pro domácí potřebu se v lékárně prodává tříprocentní peroxid vodíku za 43kč…