HonzaS24

Jaká je statistika ohledně počtu vražd v USA gangy?

Zdravím, nedaří se mi nikde dohledat, tak zda by mi někdo nepomohl, zajímala by mě statistika ohledně počtu vražd v USA, které dělají gangy.

Nejlepší odpověď
annas

https://www.na­tionalgangcen­ter.gov/survey-analysis/measuring-the-extent-of-gang-problems

!v takzvaných „hlavních městech gangu“ v Chicagu a Los Angeles je asi polovina všech vražd souvisejících s gangy; tato dvě města sama představovala přibližně jedno ze čtyř zabití gangem zaznamenaných v NYGS od roku 2011 do roku 2012.

Našla jsem jen starší údaje.