Nina.r

jaká je šance vztahu, když se 2 lidi rozejdou.. a pak se chtějí k sobě vrátit?

vím že by to už nebylo jako dřív .. ale má to cenu se vracet? a nebo to utlačit a zase začít odznova? ještě jsem neviděla pár kterým by to tkhle vydrželo.. a zůstali spolu.. co si myslíte?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Pokud se opravdu milujete a měli jste se rádi, tak nevidím důvod proč nebýt spolu znova. Pokud ho opravdu miluješ, měla bys to ještě s ním zkusit. 2 roky je dlouhá doba, takže o sobě toho víte už určitě mnoho … takže určitě víš jistě, jestli s ním chceš strávit zbytek života nebo ne …
Doplňuji:
Musím pochválit iceT, moc hezky to napsala, má pravdu!

Další odpovědi
venkovan

Dobrý jsou šance v případě, že když se rozcházeli, tak si nedělali naschvály, že ví proč se chtějí znovu setkat a dokáží minulost prokousnout a nebudou se k sobě chovat tak, aby se znovu rozešli.
Znám lidi kteří se rozvedli, po několika letech znovu sešli a v pohodě spolu žijí hezkých pár let (desetiletí)

hanny 2

Když se OPRAVDU chtějí OBA k sobě vrátit,tak to cenu má.Asi zjistili,že byla blbost se rozcházet,ale musí se oba snažit ze všech sil,aby vztah vydržel!

iceT

Souhlasím se Sajmonem i s Venkovanem,ale taky se říká,že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.
Myslím,že záleží na tom,proč jste se rozešli,jestli jako přátelé,nebo nepřátelé.
Je dost dobře možný,že jste pro vztah nebyli dostatečně zralí,a že si uědomujete,že jste dnes moudřejší a že víte co chcete.Hodně štěstí…

Já...

Souhlas s tazatelem!
Ještě jsem opravdu NEVIDĚL (ať už ve svém okolí nebo ve veřejném životě) JEDINOU DVOJICI, KTERÁ, KDYŽ SE K SOBĚ VRÁTILA, ABY JIM TO VYDRŽELO. Naopak, zase se po čase trápili a jejich následný 2.rozchod proběhl za ještě více dramatických okolností než ten první…

Takže – už jen z čistě statistického úhlu pohledu – návrat NEDOPORUČUJI!

Kerynka

Podle toho co jste spolu zažily a kuli čemu jste se rozešli pokud v tom nebyla nevěra tak by to stálo ještě stálo za to :)