Aukkimi

Jaká je možnost vzniku třetí světové války?

Dobrý večer,
kolikaprocentní šance je na to, že vypukne třetí světová válka podle vás? A jak na to reagovat?

--
V původní otázce výraz „šance třetí světové války“ = naděje na úspěch.

Nejlepší odpověď
Kepler

To je čirá spekulace. To snad nevědí ani vojenští analytici NATO. Jediným faktem je, že nebezpečí narůstá (a taky rostou zbrojní rozpočty v mnoha zemích i u nás). Ale proti tomu, co bylo za studené války, kdy to bylo párkrát na spadnutí, není to nebezpečí až tak velké. Skutečnou a největší hrozbou je teď mezinárodní terorismus. Jenom s hrůzou čekám, kdy bude použita špinavá bomba…

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=třetí%20svě­tová

Drap

V procentech vyjádřit nelze. Doposud to "snad"nikdo neví. Podle mne je šance hodně velká. Je jen otázkou za jak dlouho k takovému konfliktu dojde a jakým způsobem by potom probíhal.