Jaká je přibližná doba doručení obyčejné zásilky z Nizozemska?

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s dobou dodání obyčejné zásilky z Nizozemska? Objednal jsem na poslední chvíli dárek k narozeninám, odesílatel mi akorát napsal, že zásilku odeslal ve čtvrtek 07/11 a trackovací číslo mi neposkytl s tím, že zásilku zaslal jako obyčejnou zásilku. Myslíte, že je reálné, že zásilka dorazí do pátku 15/11? Mám jinak zkušenosti co se zahraničí týče pouze se zasíláním a přijimáním zásilek ze Slovenska a na Slovensko a tam to vždy trvalo cca tři pracovní dny v průměru max čtyři. Bohužel rekord co mám, tak byla tuzemská zásilka a to ještě zaslaná doporučeně, která příjemci dorazila až po pěti týdnech. Zásilku jsem přitom odesílal z velké pošty v Brně a posílal příjemci do Prahy, takže žádná zapadlá víska nebo něco podobného... Tak jen jestli máte zkušenosti s tím zahraničím, moc mně to pomůže, protože opravdu takhle nemám vůbec představu, jak dlouho to může trvat ani netuším jestli zásilka z NL i když je zaslaná obyčejně k nám do země bude přepravena letecky nebo po zemi. Já jen doufám, že i přesto, že to sice je jen obyčejná zásilka, tak že to bude podobné jako s tím Slovenskem, samozřejmě že nějaký ten den navíc počítám, ale pořád je to přeprava v rámci EU, tak snad doufám, že bude doručeno nějak přiměřeně rychle. Moc děkuji za odpověď, pokud máte někdo přímou zkušenost s těmito podobnými typy zásilek, budu moc rád, když poradíte :) Děkuji a přeji hezký víkend :) I.

Odpovědi:

Zlatý

Z Nizozemska nevím, ale z Německa to trvá týden. Takže můžeš počítat s nějakými dvěma dny navíc. Jen odhad.

Zlatý

Pracuje v tom spousta faktorů. Nelze určit, kdy zásilka dojde. Ovšem je velmi reálné,ře do 15.11 přijde.
Neváme co je to za zásilku, ale může se stát,, že se to někde z nějakého důvodu zdrží a příjde třeba za měsíc. Ovšem nestává se to nijak často.

Pokročilý

No tak to je různé, pokud se to zasekne v celním řízení jako zboží nesplňující čl. 12. a 13. evropské úmluvy, tak to může být šeredně dlouho a nejdřív očekávej doporučený dopis.

Stříbrný

Do Česka umí pžijít do druhého dne. Po Česku je pak schopná putovat i dva týdny. Mě jednou šel balíček z pošty 412 na poštu 412 týden... K nepochopení. Otázek na dobu doručení jsou tu spousty a zkušeností od doruční do druhého dne po nedoručení vůbec jsjou na netu taky mraky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 656
Zlatý marci1 358
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 298
Zlatý mosoj 277
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 238
Zlatý briketka10 180
Zlatý ivzez 179
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.