zjentek

Jaká je pravděpodobnost, když plivnu na zahradě do hlíny, že trefím a utopím mravence?

Výpočet pravděpodobnosti, hmyz.

(Smrt nemusí nastat nutně utopením, počítá se každá smrt, pokud v inkriminovaný okamžit nastane… Prostě smrt!)

Odpovědi
Kepler

Čím dál nižší…

mosoj

Když už potřebuješ odpověď, uveď plochu zahrady a počet brabenců na tvé zahradě. Třeba se najde někdo kdo bude plýtvat svým drahocenným časem na tvoje blbosti.

hapiky

Je to o štěstí!

Kelt

Ještě chybí velikost objemu slin pro jedno plivnutí a povrchové napětí kapaliny, možná i rychlost slin při opouštění ústní dutiny a vzdálenost od hlíny. Dále teplota, protože podle teploty se pohybují mravenci.

zjentek

Ad mosoj: Plochu ti uvedu, jde cirka o osmseť čtverců, ale na počet brabenců je třeba přijít z výpočtu a započítat je všechny do tý rovnice. Kdybych na to šel moc filozoficky, zeptal bych se, pro koho je zmiňovaný čas tak drahocenný, protože kam všichni a každý sám míříme, se zase nakonec všichni a pěkně svorně setkáme, aji s brabencama! A bude to asi pěkný peklo- pěkně rozžhavený energie v pohybu… Takže klidně počítej, protože VŮBEC NIC ti totiž neuteče. (;(;(;