metro

Jaká je nejvyšší teplota vzduchu (ve stínu), která kdy byla naměřena na území Moravy?

Odpovědi
Funna

Netuším, zda je nejvyšší pro celou Moravu, ale v brně je to 39,3 °C…ale vzhledem k tomu, že celorepublikový rekord je 40,4 v Dobřicho­vicích (u Prahy), asi bych ten stůpěň neřešila…
PS: i když dle Počasí-in bylo nejvíc teplo v Dukovanech a to 80 °C…to asi bouchnul reaktor .-))