Lgee

Která je nejpravděpodobnější varianta vzniku světové vlády?

  1. většina států podepíše smlouvu (například 80%), zbývajicí stále suverenní státy budou napadeny a donuceni.
  2. velká čast světa podepíše smlouvu a bude se jednat o světový celek, zbývajicí státy budou ponechány suverénní, dokud nebudou chtit smlouvu podepsat.
  3. Jeden stát vojensky ovládne zbytek světa a nastolí světovou vládu.
  4. Jiná, napište.

Nejlepší odpověď
hapiky

Možnost 4

Jak známo, lidé se semknou tehdy, když čelí nějaké obrovské hrozbě či přesile. Jinak si každý stát hraje na svém písečku.

Další odpovědi
Drap

Možnost 4

Body 1, 2 a 3 jsou nesmysly. Proč by měla vznikat nějaká světová vláda pomocí násilného převzetí moci? Toho lze dosáhnout pomocí dostatečného kapitálu a hospodářsky ovládnout ostatní státy.

ivzez

Možnost 4

Žádná.
Možnosti 1 až 3 jsou nesmysly.

metro

Možnost 4

CTTON

Možnost 1