dust8

Jaká je nejlepší věštkyně v ČR a proč?

Nejlepší odpověď
elkon

Žádná, je to tahání peněz z kapes důvěřivých lidí.

Další odpovědi
df

Na věštění se vykašli, je to tenký led a nemusí ti to být k užitku, spíš naopak. K čemu to potřebuješ?

Rocker

Žádná.Jsou to jen podvodnice tahající z důvěřivých lidí peníze.

plebs

Pražská Die der Sibyle Michallea rok 1616. Slyším rány nad městem hučí hurikán. Vltava je kalná, lidé a zvířaty se svíjejí v křečích. Země se třese valí se ohnivá koule.

schranka

To nevím. Většina budou podvodnice nebo pomatené (že věří něčemu, co nedokáží). Pokud někteří lidé mají nadpřirozené schpnosti, je nepravděpodobné, aby to komercializovali.

Lgee

Halina Pawlowská