pechota

Jaká je nejlepší trasa autem z Ostravy na pobřeží Černého moře v Bulharsku?

Jaká je nejlepší trasa autem z Ostravy na pobřeží Černého moře v Bulharsku? Konkrétně nevím, zda se rozhodnout pro trasu přes Rumunsko, nebo Srbsko.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Stačí si otevřít mapy Google,zadat odkud – kam a vybrat tu nejvhodnější.

Další odpovědi
hladkyy

ahoj, najrychlejsiu mas cez Srbsko ale nepohodlne su cakania na hraniciach. Isiel som aj cez srbsko aj cez rumunsko. v rumunsku cakas zasa dlho na trajekt.

Takze ja keby som znova isiel tak idem:

Ostrava – zilina-bratislava-budapest-subotica-belehrad-nis-sofia…