Avatar uživatele
Toruk

Jaká je nejlepší radost?

Co je nejlepší radost?
Doplňuji:
Možná, že nejlepší radost je sdílená radost- když se raduji s druhými. Možná, že nejlepší radost je ta, kterou udělám druhému, protože se mi pak vrátí zesílená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, zdeny, anonym před 5066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Někomu přináší radost hudba, jinému zahrada, malování, láska, přátelství, děti, zvířata, květiny, dárek, pečení atd.
Přece pečení je radost. Hera je pečení.

Každý má jiné měřítko pro pocit radosti. Někomu stačí třeba, že má co jíst, že má práci, že má kde bydlet… Někdy je to i štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

to je myslím prudce individuální. Kdyby existovalo něco, co zaručeně poskytuje tu největší radost, všichni by se na to už dávno vrhli a dělali to, nechtíce dělat nic jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ze jsem tu(na svete)a zdrava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Bohužel se setkávám s tím , že největší rodost je z cizího neštěstí !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jojka

Pro každého je radost něco jiného. Já jsem teď zrovna ráda, že dcera s manželem odjeli na víkend na chalupu. To bude klíííídek. Ale zase na druhou stranu budu ráda, až se mi v neděli v pořádku vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Radost každý prožívá jinak já mám radost z toho že mám svou rodinu že všichni zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já mám radost když vše funguje jak má, rodina, obchod, když jsou lidi na sebe slušní. Prostě když to klape..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Udělat někomu radost?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zdraví,ať to zní jakkoli omšele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já mám největší radost,že se mi narodily dvě zdravé děti,ikdyž mi před osmi lety řekli,že je mít nebudu.Jsou zdravé a vím,že tu nikdy nebudu sama.Ale každý má jiné hodnoty v životě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Radost je projev vyjádření aktuálního pocitu štěstí … bohužel někdy i kvůli neštěstí druhého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Až do rána.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Nemusí to být zrovna „nejlepší“ radost.Ale i mít radost nebo dobrý pocit z toho,že se nám podařilo podle našich představ upravit bydlení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek