Toruk

Jaká je nejlepší radost?

Co je nejlepší radost?
Doplňuji:
Možná, že nejlepší radost je sdílená radost- když se raduji s druhými. Možná, že nejlepší radost je ta, kterou udělám druhému, protože se mi pak vrátí zesílená?

Nejlepší odpověď
annas

Někomu přináší radost hudba, jinému zahrada, malování, láska, přátelství, děti, zvířata, květiny, dárek, pečení atd.
Přece pečení je radost. Hera je pečení.

Každý má jiné měřítko pro pocit radosti. Někomu stačí třeba, že má co jíst, že má práci, že má kde bydlet… Někdy je to i štěstí.

Další odpovědi
quentos

to je myslím prudce individuální. Kdyby existovalo něco, co zaručeně poskytuje tu největší radost, všichni by se na to už dávno vrhli a dělali to, nechtíce dělat nic jiného.

anonym

Ze jsem tu(na svete)a zdrava.

zdeny

Bohužel se setkávám s tím , že největší rodost je z cizího neštěstí !!!

Jojka

Pro každého je radost něco jiného. Já jsem teď zrovna ráda, že dcera s manželem odjeli na víkend na chalupu. To bude klíííídek. Ale zase na druhou stranu budu ráda, až se mi v neděli v pořádku vrátí.

panenka

Radost každý prožívá jinak já mám radost z toho že mám svou rodinu že všichni zdraví

aramah

Já mám radost když vše funguje jak má, rodina, obchod, když jsou lidi na sebe slušní. Prostě když to klape..

ReHu

Udělat někomu radost?

Michal

Zdraví,ať to zní jakkoli omšele.

martina1

Já mám největší radost,že se mi narodily dvě zdravé děti,ikdyž mi před osmi lety řekli,že je mít nebudu.Jsou zdravé a vím,že tu nikdy nebudu sama.Ale každý má jiné hodnoty v životě…

Bumbes

Radost je projev vyjádření aktuálního pocitu štěstí … bohužel někdy i kvůli neštěstí druhého.

anonym

Až do rána.

lorja

Nemusí to být zrovna „nejlepší“ radost.Ale i mít radost nebo dobrý pocit z toho,že se nám podařilo podle našich představ upravit bydlení.