Ta co se ptá

Jaká je nejlepší aplikace pro poslouchání hudby zadarmo a offline?

Nejlepší odpověď
iceT

Není lepší si hudbu stáhnout takovou, jaká se mi líbí a pouštět si to z mobilu?

Další odpovědi
elkon

Tak to nevím, já poslouchám hudbu hlavně v autě a stále zdarma.

Malvína

Myslím, že nic takového není. Za vše se platí. Máš moc vysoké nároky.

elkon

iceT – pokud chci poslouchat kvalitní nahrávky, tak to určitě nebude z mobilu. Na to mám odpovídající zařízení. Ať už doma, nebo v autě.