dust8

Jaká je nejjednoduší cesta jak se proletět helikoptérou?

Nejlepší odpověď
Schluker

Pronajmout si let i s pilotem. Ja takhle letel. Dalsi zpusob je letet zachranarskym vrtulnikem, ale to se asi neda uplne doporucit.. :)

Další odpovědi
Edison

Zážitkové firmy poskytují takové zážitky. Včetně možnosti pilotáže. Mě teda vrtulník nebere, ale proletěl jsem se letadlem, včetně pilotování. Moc mě to bavilo, skvělý zážitek.

Kepler

Napálit to v autě kamkoliv. Výhoda: bude to zadarmo. Nevýhoda: Není jisté, že to přežiješ a budeš mít z toho houby zážitek.

zjentek

Nejjednodušší cestou, jak se proletět, je nastoupit do vrtulníku.

Přilez v sezoně na Štěrkovnu do Hlučína a můžeš si zaplatit vyhlídkový let, které jsou součástí všech větších akcí v areálu u jezera. A že jich v sezoně je! Lety pořádá 100% hloupý podnikatel (ale IQ na vrtulník má), protože nám domácím tady „prosmradí a prohlučí“ většinu letních víkendů. Třeba při Štěrkovna Open se lítá nonstop. Samozřejmě neví, že je hloupý, protože chce vydělat. Kdyby ale nechtěl, určitě by se za své jednání musel stydět a rozhodně by měl před kým. Chápeme se? Takže každý je tady vítán a pokud jej nesestřelím, zrovna když poletíš ty, let ti dopadne dobře a bude zážitek na celý život. Ceník na netu nenajdeš, lety nejsou povolené. Ale ten piqlot má hodně kamarádů na radnicích u nás a v přilehlých dědinách, takže je téměř jistota, že letos se v krásném, klidném a na faunu hojném prostředí hlučínské Štěrkovny bude opět létat.

mzm

Prakticky na každém leteckém dni (NATO), v přeneseném slova smyslu stačí koupit RC vrtulník…