Avatar uživatele
dust8

Jaká je nejjednoduší cesta jak se proletět helikoptérou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Pronajmout si let i s pilotem. Ja takhle letel. Dalsi zpusob je letet zachranarskym vrtulnikem, ale to se asi neda uplne doporucit.. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Zážitkové firmy poskytují takové zážitky. Včetně možnosti pilotáže. Mě teda vrtulník nebere, ale proletěl jsem se letadlem, včetně pilotování. Moc mě to bavilo, skvělý zážitek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Napálit to v autě kamkoliv. Výhoda: bude to zadarmo. Nevýhoda: Není jisté, že to přežiješ a budeš mít z toho houby zážitek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nejjednodušší cestou, jak se proletět, je nastoupit do vrtulníku.

Přilez v sezoně na Štěrkovnu do Hlučína a můžeš si zaplatit vyhlídkový let, které jsou součástí všech větších akcí v areálu u jezera. A že jich v sezoně je! Lety pořádá 100% hloupý podnikatel (ale IQ na vrtulník má), protože nám domácím tady „prosmradí a prohlučí“ většinu letních víkendů. Třeba při Štěrkovna Open se lítá nonstop. Samozřejmě neví, že je hloupý, protože chce vydělat. Kdyby ale nechtěl, určitě by se za své jednání musel stydět a rozhodně by měl před kým. Chápeme se? Takže každý je tady vítán a pokud jej nesestřelím, zrovna když poletíš ty, let ti dopadne dobře a bude zážitek na celý život. Ceník na netu nenajdeš, lety nejsou povolené. Ale ten piqlot má hodně kamarádů na radnicích u nás a v přilehlých dědinách, takže je téměř jistota, že letos se v krásném, klidném a na faunu hojném prostředí hlučínské Štěrkovny bude opět létat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Prakticky na každém leteckém dni (NATO), v přeneseném slova smyslu stačí koupit RC vrtulník…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava