Tizh19

Jaká je nejhorší kniha?

Je nějaká kniha, kterou jste přečetli třeba jen první stránku, a nebavila vás, tak jste ji prostě nedočetli nebo je nějaká kniha, kterou jste třeba přečetli ale byla prostě nudná, nezáživná, strašná?

Nejlepší odpověď
mosoj

Moje vkladní knížka.

Další odpovědi
zzzzz

Timur a jeho parta. Tu jsem nesnášela, protože mě ji mamka nutila číst. Nevím už ani zda byla špatná nebo ne, vlastně už ani nevím o čem byla. Já nesnáším vše, k čemu jsem někým nucena.

anonym

Nikdy se mi nepodařilo dočíst nic od Jiráska – s jedinou výjimkou, Filosofskou historii jsem ´zvládnul´.

iceT

tak třeba namátkou tato,ale jen pro ty vulgárnosti a sprostosti,co jsou v ní napsané.Jinak vyloženě špatná není,je prostě o životě v době před velkou událostí http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/a-bude-hur-29409
pak mě napadá ještě jedna s názvem V plamenech,s do­brým příběhem,ale absolutně netáhnoucím dějem a vypravováním.
Je hodně málo knih,které jsem nepřečetla celé.

Lamalam

Jednou jsem si chtěla přečíst maďarsko-finský slovník, vzdala jsem to v polovině první strany.

quentos

Umberto Eco – „Jméno růže“. S obtížemi jsem se prokousal prvním stem stran, dál jsem to nedal. Byl jsem rád, že jsme ji brali těsně před maturitou a už jsme si z ní nestihli napsat písemku, to byla klika ;{)>

Dochy

V roce cca '91 kamarádi donesli pár knížek po probírce knihovny. Byl jsem znám tím, že přečtu všechno, tak jestli si to nechci přečíst také. Netuším co to bylo za knížku ani autora. Ale pamatuju si, že byla docela tlustá a popis různých aspektů krásy rudého praporu na prvních 30 stranách mi stačil.

Mirdas

Ke knihám mám zvláštní vztah a tak k nim také přistupuji s úctou.

Ovšem některým se skutečně vyhýbám a to jsou takzvané BUDOVATELSKÉ kde se nedá přečíst snad ani název knihy.

_

AJICEK

taková neexistuje všechny knihy mají své kouzlo jen proto že je člověk otevře a začne číst a čeká na konec ač třeba má jen tři listy.

arygnoc

telefónny zoznam.

obsadenie ujde, ale ten dej!

zzzzz

🙂