petrkonvicny

Jaká je „nejfantastičtější“ destinace k turismu na světě?

Kde je úplně nejlépe, kde se toho vidí úplně nejvíce, kde to zaujme úplně nejvíce, kde to mají úplně nejzajímavější, kde se toho dá zažít úplně nejvíc, odkud je nejvíce vzpomínek, kam se dá často navracet, kam lze cestovat nejspokojeněji, odkud je možné si nejčastěji brát do života nové inspirace, kde je to prostě úplně „vončo“?

Odpovědi
Kelt

Sedni si k internetu a na youtube si dej procházku po různých zemích a podobně. A v okamžiku můžeš vidět Křivoklát, Paříž, Argentinu nebo Kamčatku. Nic neplatíš, s nikým se nehádáš. Nemusíš mít strach o své věci, nemusíš mít očkování a pod. A šetříš peníze i nohy.

petrkonvicny

Poznámka: Diskuze má pouze informativní charakter a do 1 dne včetně ± 1 den včetně jako reakce na odpověď na mou otázku slouží k vyrozumění ve smyslu přidané hodnoty v kvalitativním měření služeb.

Pro ‚Kelt‘: S nejvyšší pravděpodobností nemůžeme na ničem spolupracovat.