Kryšpín

Jaká je náplň práce opatrovnice v rodině?

Četl jsem část návrhu právního zástupce hokejisty, paní Vondráčková Plekancová měla 3 opatrovnice, uklízečku a obědy večeře v restauraci, údajně nevařila.
Paní Vondráčková požaduje 30 tisíc dolarů měsíčně k tomu veškeré výdaje na kroužky, sport a.p. pro děti a polovinu majetku, nebude trochu ošizena, když hokejista nebude mít další starosti s výchovou

Odpovědi
Dochy

opatrovnice? Holka na hlídání. 3 můžou být třeba proto, že žádná nemusí být k dispozici vždy…

30000 dolarů měsíčně? Hezké. To si dokážu představit že bych na tom přežil i s dětma i v Americe… 😉 Na druhou stranu asi je to částka kterou by on nemusel nijak výrazně pocítit (alespoň pokud nekecá wiki o jeho příjmech v minulosti…)

ivzez

Náplň práce opatrovnice v rodině je taková,
jakou ta která rodina potřebuje a jakou s opatrovnicí sjedná.

Tři opatrovnice se mohly střídat, každá mohla
práci vykonávat jenom po určitou dobu.
Také mohla každá z nich mít na starosti něco jiného.

Mně je jasné, že hodně lidí iritují částky, které se dostaly do médií,
že řada lidí L. Vondráčkovou považuje za zlatokopku.

Zajímalo by mne, kolik těch soudců si uvědomilo,
že děti mají i po rozvodu rodičů nárok na stejnou
úroveň jako jejich rodiče. Asi žádný, že?