Avatar uživatele
Marc

Jáká je náplň práce Obchodního zástupce?

Určitou představu mám, ale rád bych slyšel podrobnosti. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4946 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
bigbít

Docházet na školení, jednat s lidmi, umět mluvit plynule, i spisovně pokud možno, mít příjemné vystupování, být pružný v komunikaci, případně umět s lidmi zahrát to „divadlo“, pokud je to nutné, umět prodávat ty informace, určitě umět s počítačem, a vzdělávat se i mimo školení o dané problematice…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
hanulka11

Náplň práce obchodního zástupce
Péče o zákazníka
Prodejní argumentace
Monitoring distribuce
Příjem objednávek
Rozvoj vztahu se zákazníkem
Zájmy firmy
Řešení pohledávek
Zajištění prodejních akcí
Průzkum konkurence
Osobní evidence obchodního zástupce
Plánování cest a nepřítomnosti
Kniha jízd
Cestovní náklady

Zdroj: http://www.ji­rikrov.cz/obchod­ni-zastupci/

Diskuze k otázce
Alenchvost

Máte někdo zkušenosti s prací jako obchodní zástupce? já to dělám už asi 12 let, a pořád se nemohu dostat na normální pracovní dobu, za normální výplatu…

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Ivagotovkaa

Také dělám obchodního zástupce už hodně dlouho, je to o tom, pro koho děláte, já pracuji pro dodavatele energií, kde mám volnu pracovní dobu, a dá se tam opravdu dobře vydělat.

před 1726 dny Odpovědět Nahlásit
Alenachvost

Děláte u dodavatele energií? u kterého? a jaká ta práce tedy je? peníze máte vždy u sebe včas? je tam potřeba hodně zkušeností?

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Ivagotovkaa

Ano pracuji u dodavatele energií http://nabor.ar­mexenergy.cz/vol­na-mista/, práce je opravdu velice dobrá, a také dobře hodnocená, vždy včas na účtě, jak se ptáte. Já jsem dělala už před tím několik let obchoďáka, zkušenosti tam nějaké potřebujete.

před 1721 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek