zjentek

Jaká je maximální možná doba, po kterou by se nebožtík moh ještě probudit?

Nejlepší odpověď
marci1

V zásadě pokud člověk zemře a stane se nebožtíkem, už by se probudit neměl. Že se stávají takové prazvláštní případy oživení, to je spíše laxní přístup toho, kdo mrtvého ohledává. I když by se mohlo stát, že po oživování by to mohlo být pár minut, jak odpovídá „mowla“.

Další odpovědi
pondělí

Pokud si věřící,tak tři dny,
A pokud je v normálu špatně stanovená diagnoza i několik týdnů,v mnohých zemích se nebožtíkům dávají do hrobú mobily,protože se několikrát stalo,že při exhumacích,byly zjištěny u již mrtvých hejbání se ,protože po otevření rakve leželi jinak než je uložili a to včetně zlámaných nehtů,však onehdá psali,že někde v asii jim někdo vylezl z chlaďáku v pohřebáku.

anonym

Nebožtík se už neprobudí…
😁
Pokud máš na mysli resuscitaci, pak v řádu minut (v závislosti na teplotě a dalších faktorech) začíná odumírat mozek.

ivzez

Vzhledem k tomu, že „moh“ neexistuje, žádná.

PetrXY

Pokud je skutečně nebožtík tak by se probudit již neměl. Ale pokud se stane, že nějaký ten „zodpovědný vysoce odborně zdatný“ lékař diagnózu odflákne a splete se, pak se může člověk probudit i během několika dnů. Ale to by nebyl nebožtík, byl by za něj pouze prohlášený.

bolak

Myslíš doba za kterou se z nebožtíka stane božtík? Jednou jsem to tu počítal, ale už nevím kde ta otázka je. Spočítej si objem rakve, spotřebu vzduchu ve spánku a něco z toho vyjde. Když to vezmu od oka, tak obvykle je to délta té mezi dobou kdy za tebou zaklapnou víko a dobou než ti červíci zpapaj mozek.

Pepa25

Do zasunutí rakve do kremační pece?