zjentek

Jaká je inklubační doba tohoto DNEŠNÍHO onemocnění COVID-19?

Řeč je o DNEŠNÍM, podzimním kovídku, ne jarním kovídkovi.

Nejlepší odpověď
da ny

https://www.czechsig­ht.cz/inkubac­ni-doba-covid-19-je-v-prumeru-pet-dni-tvrdi-nejnovejsi-studie/
Víc nevím. V některých zemích se zkracovala karanténa až na 5 dní, tak by to zhruba odpovídalo.

Další odpovědi
ivzez

InKLubační doba neexistuje.

Takže je jedno, jestli myslíte jarní nebo podzimní vlnu.

Pepa25

Už je to trapné, nemyslíte? COVID je samozřejmě jen jeden.

zjentek

Jsi ještě příliš mladý, abys to mohl chápat..

zjentek

dany to je článek z března, takže JARNÍ kovídek! (;

da ny

8/2020
„Jihokorejští vědci varovali, že děti mohou přenášet nový typ koronaviru v respiračním traktu i týdny, a to navzdory tomu, že nevykazují žádné příznaky.“
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-koronavirus/653865/s­tudie-s-desivym-vysledkem-deti-mohou-tise-sirit-virus-a-zaroven-unikat-testovani.html

zjentek

přesně… proto já jsem nešťastný, když maminky tahají ty své ratolesti všude… na poštu, do krámu, ke kadeřnici… bože… ale zamčenej pes v autě a zatažený okýnka jim NEVADÍ. Prostě mozek si nekoupíš, to je marné…

da ny

Ono to bude stejně 1 – 14 dní.
Covid 19 je jen mnohem více virulentní než většina koronavirů.

da ny

Co je virulentní
prudce účinný, nakažlivý, jedovatý