Avatar uživatele
anonym

Jaká byla vaše nejhorší noční můra?

a vyplnila se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, BEAES, aramah, iceT před 4954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

Noční můru mám každý den,když se bojím vstávání.A fakt se to každej den ráno vyplní.Hrůza děs.Ale tedˇ jinak.Bylo jich víc,ale nejstrašnější byla taky z války,teda z jejího konce,kdy mi při nastupování do vlaku stihl ještě nepřítel rozstřílet břicho nějakou zbraní,která mi seškvařila kůži.V nemocnici mi to pak museli vyřezat a kůži skrátit.Byla to nepředstavitelná bolest.Nejhorší na tom všem bylo,že jsem pak ráno vstávala a nemohla se narovnat,jak mě to břicho bolelo.Celej den mě to trápilo až mě to druhej den sklátilo na tolik,že jsem skončila v nemocnici do opravdy-byly to vředy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Nejhorší noční můra byla,když se mi zdálo že je válka.Doufám že se toho nikdo z nás ani nikdo další nedožije a že to nikdy nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Noční můra není jen zlý sen. Zažila jsem naprosto zhmotnělou představu sápajících se po mně rukou,jakýchsi pařátů, kterým jsem uhýbala a pokoušela jsem se křičet, jasně jsem vše vnímala, ale nemohla jsem vydat hlásku, trochu jako když se probudíte v narkóze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Nemám noční můry, mě se zdají jen hezké sny, ale většinou si je nepamatuji, přestože chci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Zdává se mi spousta hororových fantasmagorií, ale bezkonkurenčně nejhorší jsou ty sny, které mají logické opodstatnění a vychází ze skutečnosti. Mě dodneška mrazí při vzpomínce na sen, v němž mi v náručí umíral jeden z nejdražších lidí jen proto, že nevěděl, jak zle na tom je a já ho nechtěla vystrašit tím, že zavolám záchranku – tak jsem ho držela a nechala ho klidně umírat, aniž by trpěl. A věděla jsem, že jsem ho zachránit mohla, ale neudělala jsem to. Dodnes ten sen nechápu a děsí mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje noční můry jsou, když se mi zdá, že zaspím do práce – občas se to i stane 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek