Jaká byla vaše nejhorší noční můra?

a vyplnila se?

Nejlepší odpověď
vecernice

Noční můru mám každý den,když se bojím vstávání.A fakt se to každej den ráno vyplní.Hrůza děs.Ale tedˇ jinak.Bylo jich víc,ale nejstrašnější byla taky z války,teda z jejího konce,kdy mi při nastupování do vlaku stihl ještě nepřítel rozstřílet břicho nějakou zbraní,která mi seškvařila kůži.V nemocnici mi to pak museli vyřezat a kůži skrátit.Byla to nepředstavitelná bolest.Nejhorší na tom všem bylo,že jsem pak ráno vstávala a nemohla se narovnat,jak mě to břicho bolelo.Celej den mě to trápilo až mě to druhej den sklátilo na tolik,že jsem skončila v nemocnici do opravdy-byly to vředy.

Další odpovědi
ten který je

Nejhorší noční můra byla,když se mi zdálo že je válka.Doufám že se toho nikdo z nás ani nikdo další nedožije a že to nikdy nebude.

verka

Noční můra není jen zlý sen. Zažila jsem naprosto zhmotnělou představu sápajících se po mně rukou,jakýchsi pařátů, kterým jsem uhýbala a pokoušela jsem se křičet, jasně jsem vše vnímala, ale nemohla jsem vydat hlásku, trochu jako když se probudíte v narkóze.

Miroslavst

Nemám noční můry, mě se zdají jen hezké sny, ale většinou si je nepamatuji, přestože chci.

Terryle

Zdává se mi spousta hororových fantasmagorií, ale bezkonkurenčně nejhorší jsou ty sny, které mají logické opodstatnění a vychází ze skutečnosti. Mě dodneška mrazí při vzpomínce na sen, v němž mi v náručí umíral jeden z nejdražších lidí jen proto, že nevěděl, jak zle na tom je a já ho nechtěla vystrašit tím, že zavolám záchranku – tak jsem ho držela a nechala ho klidně umírat, aniž by trpěl. A věděla jsem, že jsem ho zachránit mohla, ale neudělala jsem to. Dodnes ten sen nechápu a děsí mě.

anonym

Moje noční můry jsou, když se mi zdá, že zaspím do práce – občas se to i stane 🙂