dust8

Jaká by dle vás byla nyní v ČR spravedlivá cena sýra Hermelína?

Nedávno jsem na něj narazil v jednom nejmenovaném obchodě za prakticky 50 korun! Je to normální?

Odpovědi
Hlada

Do 19 Kč/100g. Za nejlepší u tohoto druhu sýra považuju velké 200g trojúhelníky Brie.

da ny

Netuším, co si představit pod pojmem „spravedlivá cena“. 😉
Spravedlnost je přece slepá!
Poměr cena x kvalita, snad 25 – 30 Kč, v té dnešní drahotě.
Hermelín a podobné zrající sýry a s plísní, mne už léta nijak neberou. Je to swinstwo,
do střev a pro lidský organismus, nic prospěšného (Já už si svá střeva musím hýčkat a šetřit 😉
Ty 4 – 5 kusů za rok, mi bohatě stačí (3× Romadur nebo Olomouc a 2× Hermelín). Cenu pak neřeším.