Jaká by byla adekvátní výkupní cena za králičí kůži v ČR, aby to bylo alespoň trochu populární?

Nejlepší odpověď
Drap

Jen velmi málo králíků některých plemen se pěstuje z důvodu získání kožešiny. Většina králíků se pěstuje na maso. Kůže se v tomto případě stává pro pěstitele odpadním produktem, jehož prodáním si vylepší finanční situaci a současně recykluje odpad. Nemusíš mít obavy. Králičích kůží je stále nedostatek.

Další odpovědi
Kepler

Já osobně bych to viděl na několikanásobek současných cen. Začínalo by mě to zajímat dejme tomu od 20 Kč.

Lamalam

Netuším a je mi to úplně jedno. Kožešinové králíky nechováme, chováme pouze jedlá plemena.

Klaproth

To neřeším, králíky chvám na maso.