kosmonos

Jaká bude podle vás hodnota R (reprodukční číslo) ke dni 1. 6. 2020?

Odpovědi
havloin

2,6 a víc

Roušky na půl žerdi a když se k tomu ještě přidá rozvolnění všeho nelze čekat nic jiného

chemiqp

myslím si, že maximálně 2…

quentos

1,0 nebo méně

… pokud ji vlivní nebudou uměle navyšovat.

Edison

2,6 a víc

Špatná ankete, chybí „jiná odpověď“. Co bude podle nás je naprosto irelevantní, protože nikdo nemáme dostatečné údaje k vytvoření relevantních predikcí.

Jak tak koukám, tak tě to zajímá, proto jsi za několik málo hodin zadělal tenhle server mrakama nesmyslných otázek. Zdrojů a odpovědí máš na renomovaných odborných serverech mraky.

zjentek

Věřím na zdravý rozum důvěryhodné vlády a proto pevně doufám, že při PRUDKÉM dosažení R 1,5 (což relativně krátký termín do konce května splňuje), konečně ZPŘÍSNÍ VEŠKERÁ NAŘÍZENÍ s COVID spojená.

Autista

2,6 a víc

Tak jsme se mýlili, bylo to nakonec 0,8

metro

1,0 nebo méně

Nandi

smonoskos

2,6 a víc

czczodpovedi

2,6 a víc

svetlonoos

2,6 a víc

Edison

Pořád slýchám, jak jsou češi zodpovědní. Prdlajz! Umožnilo se otevčení zahrádek. No proč asi: Protože tam je čerstvý vzduch, žádný stálý, ke by mohly viry zůstavat a koncetrovat se. Mno.. co udělal vychcaný čecháček… milou zahrádku zastřešil, zasklil a ze zahrádky udělal uzavřený prostor. Přesně proti smyslu toho uvolnění. A jelikož jsme čecháčci, bude to takhle pokračovat: Bagatelizace, popírání, obcházení opatření „na truc“, nebo z čiré hlouposti. Kam to asitak může vést je snad naprosto jasné.

zjentek

Kdfyž něco zasklím, už se nejedná o zahrádku. To bychom taky mohli ve fšech pajzlech pootevírat okna a ejhle – máme zahrádky!