Avatar uživatele
Terisek

Jaka barva ocnich stinu se hodi k hnedym ocim a temne cervenym satum?

Doplňuji:
Mam hnede vlasy a hnede oci, mam oci docela vyrazne takze kdyz tak posloucham pany, asi to necham bez tech stinu :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tuCZek

WAW ! nemáš fotku? :)
Hnědooké jsou mé oblíbené :) a ještě hnědovláska …

Doplňuji:
mám rád přirozenost

Upravil/a: tuCZek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nejlepší je vyjít bez nich a oslnit přirozenou krásou. Taky trpím na tmavooké tmavovlásky a nemusejí to ničím zdůrazňovat ;{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Leilisek

Řekla bych, že buď temně hnědé kouřové líčení a nahé rty, a nebo tužka + černá řasenka bez stínů a rudé rty.
Doplňuji:
PS: Také musím říct, že po přečtení pánských reakcí budu vycházet z domu s větší hrdostí, stejně jako barnajka jsem si myslela, že bez modrých očí jsem jistým způsobem omezená :)

Upravil/a: Leilisek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já osobně mám ráda barvičky, tak i na nějakou slavnostnější akci bych se nebála popustit trošku uzdu fantazii a kreativitě. Zkusila bych možná fialovou, ale pozor – tmavou, ne pastelovou a ne s leskem. To jsou chladný odstíny a ty by moc nepasovaly ani k tvé barvě očí, ani k těm šatům. Pěkně by mohla vypadat zlatá – já mám třeba ráda zlaté stíny v tužce. Jsou mastnější, dobře se s nimi pracuje.
Docela ještě záleží, jaký jsi typ, jaký máš odstín pleti atd..

Třeba tě inspiruje odkaz:

http://slecna­.info/krasa-a-styl/jake-ocni-stiny-ti-budou-sluset/

PS: Pánům děkuji, že mě vyvedli z celoživotního bludu. Proč si odjakživa myslím, že chlapi mají nejradši modroočky?!?! :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Terísku,ještě jsi nikam nevyšla a už máš nápadníka i bez líčení!

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/poradna-vizazistky-simony-bartove-duq-/poradna.asp?p=vi­zaz&t=593

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek