Chandler

jak zvýšit kvalitu fotky?

Nejlepší odpověď
anonym

domnívám se že pouze prevencí …

to znamená preventivně tu kvalitu zbytečně nemrzačit jpeg kompresí (i vícenásobnou) a myslet na to že pro práci s výřezy fotografie je třeba co nejvyšší rosližení už ve chvíli kdy mačkáte spoušť, … stejně jako na spoustu dalších věcí z oblasti optiky . Jakmile se v tomto něco pokazí pak už to těžko spravíš.

kdybys uvedl odkaz na tu fotku dalo by se poradit i konkrétněji.

Další odpovědi
irij

No , víte kvalitu každé fotky lze vždy zásadně ovlivnit poue na začátku. To znamená pouze při stisknutí spouště. V tom mají všichni, kteří zaínali fotit na film obrovskou výhodu, protože se museli řadu věcí naučit a vyzkoušet.Fotka již nešla digitálně opravit dokonce ani smazat a nafotit na to samé místo. Když člověk zkazil fotku zkazil film. Nemohl se spoléhat na pozdější počítačové úpravy. Zkuste tedy fotit tak, jako byste fotily na film. Hrozný ,kdy žvidím frajery fotit s jednou rukou v kapse. Zkuste něco nastudovat.