Adis99

Jak zvětšit okno v prohlížeču?

Mám to strašně malý…
Doplňuji:
A zmenšit :D?

Nejlepší odpověď
arygnoc

větší monitor.

co máte malý (kromě partnerovho)?
prohlížeč?
ťuknetete vpravo nahoře na ten čtverček.
něco v prohlížeči: Ctrl++, zobrazeni-velikost stránky-zvětšit.
vyměnit počítač.
vyměnit monitor.
vyměnit brýle.
vyměnit prohlížeč.
nechodit na internet.

Další odpovědi
chudst

Jake okno v prohlizeci? Cely prohlizec zvetsite klasicky (zmaximalizujete ho treba kliknutim vpravo nahore na ‚ten prostredni obdelnik mezi minusem a krizkem‘).

Jestli mate na mysli stranku, tak ctrl+kolecko na mysi anebo ctrl + + [= plus u numericke klavesnice].
Doplňuji:
Obracene :) Ctrl+kolecko na mysi na druhou stranu anebo ctrl + – [= minus u numericke klavesnice].

casey

jeste je mozne klavesou F11 zvetsit aktivni okno a skryt vsechny adresni radky, menu atd. Pro navrat opet F11