kosaaaak

Jak ztlumit ve Firefoxu zvuk na nějaké stránce či panelu?

Hledal jsem, hledal, ale nenašel. Jde to vůbec? Mohl b na to existovat také nějaký ten doplněk?
Doplňuji:
arygnoc: Ptám se na Firefox. Ztlumení/Vypnutí zvuku na jedné nebo více stránkách/panelech, nikoliv ztlumení úplně všeho.
Není třeba odpovídat za každou cenu. :)

Nejlepší odpověď
baghira

Nechci odpovídat za každou cenu, ale co tohle?
https://addon­s.mozilla.org/en-us/firefox/ad­don/audio-controller/

Další odpovědi
arygnoc

jde.
multimediální klávesnicí (u nb např. Fn+šipka dolů), pomocí ikony Ovládání hlasitosti.
Nejrazantněji tím křížkem vpravo nahoře.

Nemám rád stránky, které na mne vybafnou.

samotný firefox jako takový, pokud není ovladač hlasitosti, přímo na stránkách (např. na videu v jútúb [a jinde]), nelze ztišit.
Lze ztišit pouze počítač.

kosaaaak

baghira:
Na tohle jsem se koukal ráno, v té době to ještě nebylo kompatibilní s verzí 6.0, nicméně jsou tu další problémy.

  1. nemám win 7 ale xpčka
  2. myslím že nejde o tlumení zvuku ve firefoxu, ale pouze o to samé co naznačloval kolega > tedy o tlumení zvuku v PC s tím rozdílem že se to provádí skrze lištu ve firefoxu
  3. i kdyby to náhodou bylo to co si měl namysli, tak by to řešilo jen ovládání firefoxu celkově, a já to potřebuju kvůli následující situaci:

Otevřu si např. panel s internetovým rádiem, vedle si otevřu panel s online hrou (která ale vydává zvuky jenž nejdou vypnout). Já sháním doplněk či software, díky kterému bych mohl v jednom panelu hrát hru – beze zvuku, a z druhého panelu tak bez jakéhokoli rušení poslouchat rádio.

Jenom doplním že to hraní hry bylo jen pro příklad, abyste viděli jakou fuknci od toho vlastně očekávám. Potřebuju to na spoustu dalších věcí, takže mi prosím nepište abych si rádio pouštěl přes winamp nebo na jiném počítači nebo cokoli jiného :) .

baghira

Pro google chrome existuje rozšíření Mute Tab, které by mělo umět nastavit zvuk odlišně pro „Current Tab“ a „Other Tabs“. Takže změnit prohlížeč :) Chrome není špatná volba

https://chrome­.google.com/web­store/detail/nmkba­aijgpppbokgnhho­akihofedkgcc