honza19hk

jak vypnout reklamy?jde to vůbec?

dají se nějak vypnout (nebo spoň omezit) reklamy ,tak aby se před každým videem nezobrazila. OS Vista ,prohlížeč Mozila Firefox.
Doplňuji:
jedná se o reklamy v Youtube a Novinky.cz

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano pokud si do firefoxu nainstalujes doplnek Ad Block plus

https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/ad­block-plus/?src=ss

Další odpovědi
korbic92

pokud chápu,tak jde o YouTube? reklama je velkej přísun peněz pro ten web,takže to asi bohužel nepujde,taky mě to tam štve.

lukas.zmizik

sorry spatne jsem to precetl, prehlednul sem, ze se jedna o videa… tak to potom samozrejme nelze