Amie

Jak zapnout zvuk na Mozille?

Již několik dnů mi nejde zvuk na Mozille, když si chci pustit video či online film. Všude jinde (Explorer, Chrom) mi to funguje normálně, ale od té doby, co se vypojily repráky, tak po jejich zapnutí mi to na tomto jediném nejde. Nevíte, kde se to dá nastavit?
V „Nástroje > Možnosti“ o úpravě zvuku nic není.

Odpovědi
rodier

pokud mas windows 7, tak v pravo dole klikni levym tlacitkem mysi na repracek a zvol Smesovac a tam si to dej nahlas u Mozily aplikace. Nejdriv si ale pust to video.. objevi se tam tusim i primo naka aplikace neco jako flashxxx.exe