Jak mám odstranit reklamy ve videích na www stránkách?

Mám operu a win7 a dva addblocky,a když si přehrávam videa na www,tak tvůrci reklam našli nový figle,addblock je neodstraní,vys­kakujou reklamy a otvírají se mi nové stránky,už nevím co s tim,prosím popmozte mi s tím.
Doplňuji:
Moc dekuji za odpoved,moc mi pomohla,problem je v tom ,že se i addblocky musí aktualizovat.Dal jsem celkem 3,pak sel na www s videem,a hned hlasili 5+5+4 blokovaný reklamy!!!!!

Odpovědi
anonym

Mám vyzkoušený AdBlock + sada filtrů. U AdBlock je výhoda tvořit a přidávat i vlastní filtrování.
Doplňuji:
Mě neděkuj, poděkuj autorům Adblocku a těm, kteří tvoří filtry.

Zdroj: https://easylis­t.adblockplus­.org/en/