Malvína

Jak zrušit předplatné Filmbox+ přes iTunes?

Chtěla jsem ukončit předplatné, ale v aplikaci po kliknutí na zrušení předplatného, mi vyskočí, že registrace proběhla přes iTunes. To se mi nezdá, registrovala jsem se přímo v aplikaci. Máme několik streamovacích služeb, vždy to však šlo zrušit buď v AppStore nebo přímo v aplikaci. Co teď? V iTunes se k tomu nemohu dohrabat.
Díky

Odpovědi
Čecho_slovák

Nevím, moc takovým věcem nerozumím, ale třeba ti pomůže rada na netu.

Zdroj: https://apple­novinky.cz/2018/04/­navod-jak-zrusit-predplatne-aplikaci-v-ios-mac-a-apple-tv/