jak zrušit klíč správce z windowsxp?

naPC jsem začátečník.Děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
kenyrts

Start → Spustit → control userpasswords2 → OK.

Objevi se nove okno „Uzivatelske ucty“, kde je treba vybrat uzivatele „Administrator“. Pokud vybrat nepujde, je treba zaksrtnout volbu „Pred pouzitim pocitace musi…“. Az bude vybran uzivatel, je nutne NE-zaskrtnout volbu „Pred pouzitim pocitace musi uzivatele…“. Nasledne klik na OK. Mozna bude system pozadovat zmenu hesla. Pokud nechcete zadne heslo, nechte pole nevyplnena a kliknete na OK.

Po uzavreni okna „Uzivatelske ucty“ by melo byt vse nastaveno. Nyni staci restartovat pocitac a pri novem startu se pocitac prihlasi pod uctem Administrator.