Avatar uživatele
anonym

Jak zrušit co nejrychleji SS u Lišky?

Dobrý den, potřebuji nutně zrušit stavební spoření u Lišky. Zjistila jsem, že manžel neplatí půl roku nájem a hrozí, že nás dají k soudu. Nikdy mi nepřišla upomínka, i když jsem spoluvlastník a teď to chtějí zaplatit hned najednou – cca 38000,–. Mám už došetřené malé stavebko, je tam právě tak těch 40tisíc. Jak to mám ukončit bez té tříměsíční lhůty?Existuje nějaká možnost? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? noen před 4994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
noen

SS je na 5/6 let,pokud jste takto dlouho spořila,máte nárok i na státní podporu a stačí podat výpověď – písemnou,pak od následujícího měsíce by běžela ještě ta 3-měsíční lhůta,ale ve výpovědi můžete uvést,že ji nechcete dodržet a že peníze chcete bez lhůty.Budete bohužel sankci – strhnou vám ji z naspořené částky – za nedodržení smluvních podmínek (3-m. lhůty)!!!Peníze by jste měla obdržet zhruba do 14 dní na účet nebo složenkou.
Bližší info i konkrétní částky vám řeknou na prodejním místě ČMSS.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fiurasek9

standartně to funguje u Stav.spoř.tak že se dá ukončit smlouva z následnou novou smlouvou Raiffeisen st.spoř. to má pak do asi 8 pracovních dnů.Liška se asi o moc neliší..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mišula4

Tak jste se pánové oba zmýlili, zjistila jsem, že to prostě nelze!!! Ani za nějaké penále, ani když třeba doložíte doklad o koupi něčeho čehokoliv, co souvisí s bydlením -nelze!
Pouze si můžete vzít meziúvěr, popřípadě můžete uzavřít následnou smlouvu, ale musíte na ni převést minimálně 20tisíc z té původní smlouvy – jinak musíte počkat tři měsíce. Tak to jsem pěkně nahraná!!
Děkuji za odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek