Georgo2010

Jak zpravidla slavíte narozeniny v práci/na pracovišti s kolegy?

Doplňuji:
pro Conchus:

  1. jsem zvídavý člověk,
  2. nevysedávám neustále na portále,
  3. pokud mě něco zajímavého napadne, poznačím si otázky pro pozdější zveřejnění;-)
  4. btw. od toho je přeci tento portál, nemyslíte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

v mém zaměstnání nemám s kým slavit – nedělám v kolektivu:D:D:D

Další odpovědi
quentos

V práci je neslavíme. Ale bylo by to hezký.

Loni jsem tuším na své narozeniny využil firemní pitky a pozval kolegu na pivo. Ale že by šlo o něco pravidelného, to ne…

Conchus

Většinou neslavím, ale chci se vás zeptat, proč zahrnujete tenhle portál tolika otázkami?

Ella

skládáme se s kolegy po stovce na dárek , kytici a přání. Na dárek se většinou zeptáme, co by si dotyčný/á přál/a, pak blahopřejeme.

terry

Záleží na zvyklostech to kterého kolektivu a také na tom, jak velké je výročí.
Pokud nebylo kulaté, po práci jsme trochu poseděli a popili, když bylo výročí kulaté, vybrali jsme na větší dárek a také poseděli nebo šli do restaurace a i pohoštění bylo bohatší.
Teď již v koliektivu nepracuji.

Jakub Tlapal

U nás v práci se slaví narozeniny jen tak v poklidu 🙂 . Manželka mi něco upeče a pak si dáme s kolegy sklenku vína. Ve skladu máme několik lahví vína s vlastními etiketami, které dáváme obchodním partnerům, ale když má někdo narozeniny, tak si láhev, možná dvě 😁 Můžeme vzít.