JájsemRaibek

Jak zní název popsaného filmu, ze kterého vím jen pár útržků?

Nevím proč, ale musel se dostat na místo, na které se nedalo jen tak dostat. Proto vycvičil dívku a protože jediná možná cesta jak tam dívku dostat bylo, že ji tam ti lidé odvezou sami. Voperoval ji zbraně do těla a její úkol byl, že jakmile bude uvnitř, má omezený čas na to, aby použila ze svého těla zbraně a ..... No nevím.
Učil ji bojovat, naučil ji, že když bude krvácet, protože si z těla musí vyndat ony zbraně, tak má omezený čas, kdy může normálně reagovat než upadne do mdlob a než vykrvácí zcela. On ji nakonec zachrání.
Nevíte název filmu?

Nejlepší odpověď
Frogman

Film jsem neviděl, ale popisem by tomu mohl odpovídat film
Gun Woman (2014) – https://www.csfd­.cz/film/353190-gun-woman/galerie/?ty­pe=1

JájsemRaibek

Děkuji frogmane, ano to je ono.

Frogman

Nemáš zač. :)