Nuk nuk

Jak zní anglický název časopisu „Rozsévač“?

Jedná se o baptistický (křesťanský) časopis „Rozsévač“, který začal vycházet koncem 19. stol. v USA. Vycházel v českém jazyce. Má i nějaký oficiální anglický název? Jak tento název zní?

Nejlepší odpověď
quentos

The Sower. srov. zdroj, je na něm vyobrazena obálka s církevním hodnostářem, myslím, že to bude on.

Zdroj: www.thesowerre­view.org/The-Sower---1-year-subscription-P1C1.aspx

Další odpovědi
anonym

Seeder
Seedman
sower

Zdroj: slovník

GangstaHelper

Názvy se nepřekládají, takže oficiální název mít asi nebude. Samozřejmě, že mezi lidma se asi přeložený název používal – viz. bubca.