anvodak

Jak zlikvidovat ekologicky starou láhev Sava a různé barvy a laky?

Odpovědi
Gus_Fring

U toho Sava jednoduše. Pořádně to výplachni. Poté nálepku slep a výhoď do papírů a zbytek vyhoď do plastů.

Pokud to tak je, jak píše Edison, tak se omlouvám za dezinformaci. Ještě, že to nebylo v chemické olympiádě, asi by mě vyhodili. :D

Edison

Gus se mýlí. Savo do papíru nesmysl, chemie do plastů nesmysl. Sběrný dvůr!! Ale ověř si, že chemii berou.

Hlada

Savo lze po zředění vylít do kanalizace, láhev do plastů. Barvy do sběru nebezpečného odpadu.