Kelt

Jak zkopíruji soubory, když neznám heslo?

Stahuji si soubory z ulozto.Písničky a pod. Výhodou je více písní najednou v komprimovaném souboru, protože je mohu kopírovat a upravit. Dnes jsem si také takto stáhl nějaké soubory, ale když jsem si je chtěl upravit, vyžaduje to po mně nějaké heslo. Kde ho vzít, co napsat do daného řádku? Soubor nebyl zamčený, já používám pomalé stahování souborů.
Ten požadavek na heslo se objevuje dokonce v případě, že mám soubor na svém disku. Díky za rady.
Přesněji řečeno požadavek je : Zadejte heslo pro extrakci. a pod rámečkem, kam se píše heslo je Zapamatovat (do ukončení nebo minimalizace programu)

Odpovědi
Mc Merkurion

… stáhnout můžeš cokoli, ale bez hesla to nerozbalíš (=extrakce pro zip) … hledej jiný …

Löwe

No pokud zkomprimovaný soubor zahesloval ten, kdo ho zkomprimoval, tak je jedno odkud ho stahuješ, nebo jestli ho máš na svém disku. Pokud heslo není v popise u stahovaného souboru, tak je jediná možnost ho zkusit ho prolomit. To ale záleží na délce a složitosti hesla a velikosti souboru.

gecco

Legálně jen tak, že o heslo požádáš toho, kdo soubor uploadnul…
😉
Nelegálně – no, tuhle radu asi neočekáváš, že…
😉