Marta077

Jak zjistit, jestli někde nepoletuje moje ukradená fotka po internetu?

Myslím třeba v konkrétním webu (síti), jestli si třeba někdo nezaloží profil a nenahraje si mojí fotku. Jak se dá takovej profil dohledat?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Na konkrétním webu nevím, ale obecně je možné vyhledávání podle obrázky (fotky) – klikněte na odkaz níže (je to Google obrázky), potom na ikonku fotoaparátu → nahrát obrázek → výsledek vyhledávání jsou weby, které obrázek obsahují.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/imghp?hl=cs

Další odpovědi
hapiky

Toť překvapivě záhadná otázka.
Nikdo ze zdejších uživatelů netuší, kdo neb co skrývá se pod Marta 077. I když ona poletující fotka by mě přistála na nose, mohl bych se jen zeptat: Kdo jsi?